Outillage Progress Polair MC 140400B magneetsnapper Super Mars type 5602 opschroevend 4 kg zamac vernikkeld 0414.930.4000
Artikelnummer: A30202320
- Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Mars
- Outillage Progress
- Type MC 140400B
- 0414.930.4000
- 8714140145232
Vanaf 10
€ 8,06 per stuk
2,34 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 11,19 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Mars
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 140400B
-
0414.930.4000
-
8714140145232
-
Uitvoering: Super Mars
-
Materiaal: zamac
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: opschroevend
-
Outillage Progress Polair MC 140400B magneetsnapper Super Mars type 5602 opschroevend 4 kg zamac vernikkeld 0414.930.4000 kopen?
-
Outillage Progress Magneetsnapper vernikkeld en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Outillage Progress voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.930.4000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4149304000 |
| EAN artikel | 8714140145232 |
| EAN verpakking | 8714140145218 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035459 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper vernikkeld |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie opschroevend Super Mars |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Mars |
| Type | MC 140400B |
| Alternatief type | MC140400B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Uitvoering | Super Mars |
| Materiaal | Zamac |
| Materiaal tegenplaat | Staal |
| Bevestiging | Opschroevend |
| Magneetkracht | 4 kg |
| A | 59 mm |
| B | 14 mm |
| C | 13 mm |
| D | 59 mm |
| E | 14 mm |
| F | 44 mm |
| G | 51 mm |
| Finish | Vernikkeld |