Outillage Progress Polair MC 101220B magneetsnapper Super Polair type 5202E inlatend 12 kg zamac vernikkeld 0414.800.1220
Artikelnummer: A30202310
- Magneetsnapper MC10 serie inlatend Super Polair
- Outillage Progress
- Type MC 101220B
- 0414.800.1220
- 8714140144426
Vanaf 10
€ 410,90 per 10 stuks
15,59 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie inlatend Super Polair
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 101220B
-
0414.800.1220
-
8714140144426
-
Uitvoering: Super Polair
-
Materiaal: zamac
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: inlatend
-
Outillage Progress Polair MC 101220B magneetsnapper Super Polair type 5202E inlatend 12 kg zamac vernikkeld 0414.800.1220 kopen?
-
Outillage Progress Magneetsnapper vernikkeld en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Outillage Progress voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.800.1220 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4148001220 |
| EAN artikel | 8714140144426 |
| EAN verpakking | 8714140144402 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035435 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper vernikkeld |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie inlatend Super Polair |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie inlatend Super Polair |
| Type | MC 101220B |
| Alternatief type | MC101220B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Uitvoering | Super Polair |
| Materiaal | Zamac |
| Materiaal tegenplaat | Staal |
| Bevestiging | Inlatend |
| Magneetkracht | 12 kg |
| A | 86 mm |
| B | 16 mm |
| C | 15 mm |
| D | 92 mm |
| E | 16 mm |
| F | 74 mm |
| G | 74 mm |
| Finish | Vernikkeld |