Outillage Progress Polair MC 100808B magneetsnapper Super Polair type 5213 opschroevend 8 kg zamac verchroomd 0414.800.8008
Artikelnummer: A30202305
- Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Polair
- Outillage Progress
- Type MC 100808B
- 0414.800.8008
- 8714140144723
Vanaf 10
€ 355,81 per 10 stuks
13,50 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Polair
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 100808B
-
0414.800.8008
-
8714140144723
-
Uitvoering: Super Polair
-
Materiaal: zamac
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: opschroevend
-
Outillage Progress Polair MC 100808B magneetsnapper Super Polair type 5213 opschroevend 8 kg zamac verchroomd 0414.800.8008 kopen?
-
Outillage Progress Magneetsnapper zamac en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Outillage Progress voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.800.8008 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4148008008 |
| EAN artikel | 8714140144723 |
| EAN verpakking | 8714140144709 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035445 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper zamac |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie opschroevend Super Polair |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Super Polair |
| Type | MC 100808B |
| Alternatief type | MC100808B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Uitvoering | Super Polair |
| Materiaal | Zamac |
| Materiaal tegenplaat | Staal |
| Bevestiging | Opschroevend |
| Magneetkracht | 8 kg |
| A | 86 mm |
| B | 17,5 mm |
| C | 15 mm |
| D | 92 mm |
| E | 16 mm |
| F | 74 mm |
| G | 74 mm |
| Finish | Verchroomd |