Dulimex DX MC 8003B magneetsnapper kunststof tegenplaat 4 kg bruin 0414.600.8803
Artikelnummer: A30202283
- Magneetsnapper MC 8 serie kunststof sluitplaat
- Dulimex DX
- Type MC 8003B
- 0414.600.8803
- 8714140024964
Vanaf 50
€ 20,33 per 50 stuks
0,10 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC 8 serie kunststof sluitplaat
-
Merk Dulimex DX
-
Type MC 8003B
-
0414.600.8803
-
8714140024964
-
Materiaal: kunststof
-
Materiaal tegenplaat: kunststof
-
Bevestiging: opschroevend
-
Dulimex DX MC 8003B magneetsnapper kunststof tegenplaat 4 kg bruin 0414.600.8803 kopen?
-
Dulimex DX Magneetsnapper kunststof en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.600.8803 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4146008803 |
| EAN artikel | 8714140024964 |
| EAN verpakking | 8714140024940 |
| EAN ompak | 8714140024957 |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10033326 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper kunststof |
| Productgroep | Magneetsnappers MC 8 serie kunststof sluitplaat |
| Productsoort | Magneetsnapper MC 8 serie kunststof sluitplaat |
| Type | MC 8003B |
| Alternatief type | MC8003B |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal tegenplaat | Kunststof |
| Bevestiging | Opschroevend |
| Magneetkracht | 4 kg |
| A | 47 mm |
| B | 16 mm |
| C | 14 mm |
| D | 47 mm |
| E | 17 mm |
| F | 37 mm |
| G | 37 mm |
| Kleur | Bruin |