Dulimex DX MC 8053B magneetsnapper metalen tegenplaat 8 kg bruin 0414.500.8053
Artikelnummer: A30202286
- Magneetsnapper MC 8 serie metalen sluitplaat
- Dulimex DX
- Type MC 8053B
- 0414.500.8053
- 8714140024841
Vanaf 50
€ 0,88 per stuk
0,22 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,38 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 400
€ 0,83 per stuk
0,28 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC 8 serie metalen sluitplaat
-
Merk Dulimex DX
-
Type MC 8053B
-
0414.500.8053
-
8714140024841
-
Materiaal: kunststof
-
Materiaal tegenplaat: metaal
-
Bevestiging: opschroevend
-
Dulimex DX MC 8053B magneetsnapper metalen tegenplaat 8 kg bruin 0414.500.8053 kopen?
-
Dulimex DX Magneetsnapper kunststof en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.500.8053 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4145008053 |
| EAN artikel | 8714140024841 |
| EAN verpakking | 8714140024827 |
| EAN ompak | 8714140024834 |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10033231 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper kunststof |
| Productgroep | Magneetsnappers MC 8 serie metalen sluitplaat |
| Productsoort | Magneetsnapper MC 8 serie metalen sluitplaat |
| Type | MC 8053B |
| Alternatief type | MC8053B |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal tegenplaat | Metaal |
| Bevestiging | Opschroevend |
| Magneetkracht | 8 kg |
| A | 59 mm |
| B | 26 mm |
| C | 15 mm |
| D | 54 mm |
| E | 12 mm |
| F | 40 mm |
| G | 46 mm |
| Kleur | Bruin |