Dulimex DX PO 512 EB RZ anti-paniekstang DX 512 enkele deur 2-puntssluiting boven- en ondersluitend rood-zwart 4003.651.2094
Artikelnummer: A30202132
- Anti-paniekstang DX 5-serie meerpuntssluiting (2)
- Dulimex DX
- Type PO 512 EB RZ
- 4003.651.2094
- 8714140149131
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-paniekstang DX 5-serie meerpuntssluiting (2)
-
Merk Dulimex DX
-
Type PO 512 EB RZ
-
4003.651.2094
-
8714140149131
-
Musea, theaters, restaurants en hotels zijn voorbeelden van openbare ruimtes waar aandacht is besteed aan de inrichting
-
En dit zijn ook de openbare ruimtes waar een nooduitgang moet voldoen aan de NEN-EN1125 normering en een paniekstang verplicht is
-
Dat lijkt zonde van de met smaak ingerichte omgeving
-
Maar niets is minder waar!
-
Want ons slanke en stijlvolle DX 5-serie paniekbeslag is design beslag voor vluchtdeuren!
-
Deze DX 5-serie met 2-punts boven- en ondersluiting voldoet aan alle gestelde eisen van de NEN-EN1125 normering en is nog mooi ook!
-
Verkrijgbaar in maar liefst één van 16 verschillende RAL-kleuren is dit designbeslag de ultieme combinatie tussen veiligheid en design
-
Zowel de hoofd- als eindkast als pullmanschoten zijn slank vormgegeven en de nooduitgang is met één druk op de paniekbalk te openen
-
De deur sluiten?
-
Dankzij de verende pullmanschoten gaat dit zeer soepel en geruisloos!
-
En ze zijn door hun verende werking nog duurzaam ook!
-
Deze paniekstang met boven en onder sluiting is zowel links- als rechtsdraaiende enkele en dubbele deuren te bevestigen met het meegeleverde bevestigingsmateriaal
-
Daarbij heb je bovendien de keuze uit boven- en ondersluitend of een zijsluiting aan de boven- en onderkant
-
Kortom voor ieder deurkozijn een oplossing!
-
Houd er rekening mee dat de deur niet breder is dan 1220 mm en niet hoger dan 2440mm
-
De vluchtdeur liever voorzien van paniekbeslag met drie sluitpunten?
-
De DX 5-serie is ook leverbaar als 3-puntssluiting Op al ons DX 5-serie paniekbeslag krijg je bovendien 5 jaar garantie!
-
Draairichting: links en rechts
-
Toepassing: enkele deuren
-
Bediening: duwstang
-
Geschikt voor: openbare gebouwen
-
Soort schoot: pullmanschoten (dagschoot)
-
Normering: EN 1125
-
CE-markering: 37601322AA
-
Maximale deurbreedte: 1.220 mm
-
Minimale deurstijlbreedte: 40 mm
-
Maximale deurhoogte: 2.440 mm
-
Montage: opbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Garantie: 5 jaar
-
Dulimex DX PO 512 EB RZ anti-paniekstang DX 512 enkele deur 2-puntssluiting boven- en ondersluitend rood-zwart 4003.651.2094 kopen?
-
Dulimex DX Anti-paniekstang enkele deur en meer Anti-paniekbeslag en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4003.651.2094 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40036512094 |
| EAN artikel | 8714140149131 |
| EAN verpakking | 8714140149117 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035576 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Anti-paniekbeslag - Anti-paniekstang enkele deur |
| Productgroep | Anti-paniekstangen DX 5-serie meerpuntssluiting (2) |
| Productsoort | Anti-paniekstang DX 5-serie meerpuntssluiting (2) |
| Type | PO 512 EB RZ |
| Alternatief type | PO512EBRZ |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | 2-punts boven- en ondersluitend |
| Draairichting | Links en rechts |
| Finish | Rode duwstang-zwarte stangen |
| Toepassing | Enkele deuren |
| Bediening | Duwstang |
| Geschikt voor | Openbare gebouwen |
| Soort schoot | Pullmanschoten (dagschoot) |
| Normering | EN 1125 |
| CE markering | 37601322AA |
| Maximale deurbreedte | 1.220 mm |
| Minimale deurstijlbreedte | 40 mm |
| Maximale deurhoogte | 2.440 mm |
| Montage | Opbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Garantie | 5 jaar |