Dulimex DX PO 294 EB RZ anti-paniekstang DX 294 RZ enkele deur 2-puntssluiting rood-zwart 4003.692.9494
Artikelnummer: A30203738
- Anti-paniekstang DX 294-serie
- Dulimex DX
- Type PO 294 EB RZ
- 4003.692.9494
- 8714140139262
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-paniekstang DX 294-serie
-
Merk Dulimex DX
-
Type PO 294 EB RZ
-
4003.692.9494
-
8714140139262
-
Een goede vluchtweg, het is een essentieel onderdeel van openbare gebouwen
-
Maar in sommige gevallen, denk bijvoorbeeld aan discotheken, poppodia en sporthallen heeft het paniekbeslag best wat te lijden, waardoor de vluchtweg mogelijk in gevaar komt
-
En dan biedt deze CE gemarkeerde DX 294 anti-paniekstang uit de DX2 serie paniekbeslag uitkomst!
-
De DX2 serie voldoet aan de gestelde eisen voor vluchtdeuren in openbare gebouwen conform NEN-EN 1125 en het is hufterproof!
-
Na een uitgebreide test is het beslag voorzien van de CE-markering
-
Voor de uitgebreide testresultaten verwijzen we graag naar het kopje aanvullende informatie
-
Maar samengevat kunnen we stellen dat dit hufterproof beslag wel tegen een stootje kan en daarmee zeer geschikt is voor toepassing in het uitgaansleven!
-
De DX 294-serie is een tweepunts-sluiting met verticale schootvergrendeling in het boven- en onderkozijn
-
Deze is geschikt voor zowel links als rechtsdraaiende enkele deuren met een maximale breedte van 1220 mm
-
In het geval van nood wordt de deur ontgrendeld door op de paniekstang te duwen
-
Deze sluiting heeft een eigentijds model en is uit voorraad leverbaar in het zilvergrijs of in het zwart met opvallende rode paniekstang
-
Op aanvraag is het tevens mogelijk de DX2 serie in één van 15 verschillende RAL kleuren te leveren, zodat de paniekstang esthetisch gezien deel uitmaakt van de omgeving
-
Bovendien krijg je van ons altijd 5 jaar garantie op het DX paniekbeslag!
-
Soort schoot: ronde schoot
-
Toepassing: enkele deuren
-
Bediening: duwstang
-
Geschikt voor: openbare gebouwen
-
Draairichting: links en rechts
-
Normering: EN 1125
-
CE-markering: 376B1322AA
-
Maximale deurbreedte: 1.220 mm
-
Minimale deurstijlbreedte: 55 mm
-
Maximale deurhoogte: 2.440 mm
-
Montage: opbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Garantie: 5 jaar
-
Dulimex DX PO 294 EB RZ anti-paniekstang DX 294 RZ enkele deur 2-puntssluiting rood-zwart 4003.692.9494 kopen?
-
Dulimex DX Anti-paniekstang enkele deur en meer Anti-paniekbeslag en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4003.692.9494 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40036929494 |
| EAN artikel | 8714140139262 |
| EAN verpakking | 8714140139248 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035324 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Anti-paniekbeslag - Anti-paniekstang enkele deur |
| Productgroep | Anti-paniekstangen DX 294-serie |
| Productsoort | Anti-paniekstang DX 294-serie |
| Type | PO 294 EB RZ |
| Alternatief type | PO294EBRZ |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | 2-punts boven- en ondersluitend |
| Soort schoot | Ronde schoot |
| Finish | Rode duwstang-zwarte stangen |
| Toepassing | Enkele deuren |
| Bediening | Duwstang |
| Geschikt voor | Openbare gebouwen |
| Draairichting | Links en rechts |
| Normering | EN 1125 |
| CE markering | 376B1322AA |
| Maximale deurbreedte | 1.220 mm |
| Minimale deurstijlbreedte | 55 mm |
| Maximale deurhoogte | 2.440 mm |
| Montage | Opbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Garantie | 5 jaar |