Justor HPL WR V 2350 aanlaspaumelle met veer en ring 235x22 mm deuren tot 60 kg blank staal 6010.020.2350
Artikelnummer: A30201858
- Aanlaspaumelle met veer en ring blank staal
- Justor
- Type HPL WR V 2350
- 6010.020.2350
- 8422536003560
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle met veer en ring blank staal
-
Merk Justor
-
Type HPL WR V 2350
-
6010.020.2350
-
8422536003560
-
Voor stalen deuren tot 60 kg, die automatisch moeten kunnen sluiten kiest u deze aanlaspaumelle met veer
-
Hij is geschikt om te gebruiken bij hoge temperaturen en gaat gegarandeerd minimaal 500.000 cycli mee
-
Dit maakt deze laspaumelle ideaal voor intensief gebruikte stalen deuren in parkeergarages, op booreilanden of deuren in de grond-, water en wegenbouw
-
Een deur met aanlaspaumelles is volledig 180 graden te openen, waardoor u de ruimte heeft om een vrije doorgang te creëren
-
Handig voor rolstoelgebruikers of bij laden en lossen
-
De paumelle bevestigt u eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel van de paumelle los van elkaar aangelast worden
-
Het lassen wordt u bovendien gemakkelijker gemaakt door de extra brede laskant
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur in zijn geheel af te hangen
-
Na het afhangen stelt u de sluitsnelheid eenvoudig in door het veermechaniek in de kop met een inbussleutel aan te draaien
-
Bent u op zoek naar een aanlaspaumelle voor een zwaardere deur?
-
Bekijk dan onze Aanlaspaumelles met veer en kogellager
-
Materiaal: blank staal
-
Materiaal pen: staal
-
Materiaal ring: ijzer
-
Knoopuitvoering: platte kop met inbus
-
Uitvoering: met veer
-
Extra functionaliteit: sluit de deur automatisch
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
Justor HPL WR V 2350 aanlaspaumelle met veer en ring 235x22 mm deuren tot 60 kg blank staal 6010.020.2350 kopen?
-
Justor Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.020.2350 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100202350 |
| EAN artikel | 8422536003560 |
| EAN verpakking | 8422536003560 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10429881 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles met veer en ring blank staal |
| Productsoort | Aanlaspaumelle met veer en ring blank staal |
| Type | HPL WR V 2350 |
| Alternatief type | HPLWRV2350 |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | Blank staal |
| Materiaal pen | Staal |
| Materiaal ring | IJzer |
| Knoopuitvoering | Platte kop met inbus |
| Uitvoering | Met veer |
| Extra functionaliteit | Sluit de deur automatisch |
| toepassing | Stalen deuren en kozijnen |
| A | 235 mm |
| B | 124 mm |
| C | 26 mm |
| Draagkracht per 2 | 60 kg |
| L | 95 mm |
| D | 22 mm |
| d | 16 mm |
| R | 3,5 mm |