Justor HPL SS V 1800 aanlaspaumelle vlakke top vaste stift met veer en ring 180x18 mm deuren tot 40 kg RVS 6010.021.1800
Artikelnummer: A30204720
- Aanlaspaumelle met veer en ring RVS
- Justor
- Type HPL SS V 1800
- 6010.021.1800
- 8422536016263
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle met veer en ring RVS
-
Merk Justor
-
Type HPL SS V 1800
-
6010.021.1800
-
8422536016263
-
Voor stalen deuren, die automatisch moeten kunnen sluiten kiest u deze aanlaspaumelle met veer
-
Hij is geschikt om te gebruiken bij hoge temperaturen en gaat gegarandeerd minimaal 500.000 cycli mee
-
En met de keuze uit types voor deuren tot 20, 40 en 60 kg is deze laspaumelle ideaal voor intensief gebruikte stalen deuren in parkeergarages, op booreilanden of deuren in de grond-, water en wegenbouw
-
Een deur met aanlaspaumelles is volledig 180 graden te openen, waardoor u de ruimte heeft om een vrije doorgang te creëren
-
Handig voor rolstoelgebruikers of bij laden en lossen
-
De paumelle bevestigt u eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel van de paumelle los van elkaar aangelast worden
-
Het lassen wordt u bovendien gemakkelijker gemaakt door de extra brede laskant
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur in zijn geheel af te hangen
-
Na het afhangen stelt u de sluitsnelheid eenvoudig in door het veermechaniek in de kop met een inbussleutel aan te draaien
-
Bent u op zoek naar een aanlaspaumelle voor een zwaardere deur?
-
Bekijk dan onze Aanlaspaumelles met veer en kogellager
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Materiaal pen: RVS AISI 304
-
Materiaal ring: RVS AISI 316
-
Knoopuitvoering: platte kop met inbus
-
Uitvoering: met veer
-
Extra functionaliteit: sluit de deur automatisch
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
Justor HPL SS V 1800 aanlaspaumelle vlakke top vaste stift met veer en ring 180x18 mm deuren tot 40 kg RVS 6010.021.1800 kopen?
-
Justor Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.021.1800 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100211800 |
| EAN artikel | 8422536016263 |
| EAN verpakking | 8422536016263 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11059014 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles met veer en ring RVS |
| Productsoort | Aanlaspaumelle met veer en ring RVS |
| Type | HPL SS V 1800 |
| Alternatief type | HPLSSV1800 |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| A | 180 mm |
| B | 91 mm |
| C | 21 mm |
| D | 18 mm |
| d | 12 mm |
| L | 64 mm |
| R | 3,5 mm |
| Draagkracht per 2 | 40 kg |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Materiaal pen | RVS AISI 304 |
| Materiaal ring | RVS AISI 316 |
| Knoopuitvoering | Platte kop met inbus |
| Uitvoering | Met veer |
| Extra functionaliteit | Sluit de deur automatisch |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |