Dulimex DX H161-51512005 scharnier rechte hoeken 51x51 mm losse verzinkte pen staal verzinkt 6110.025.5151
Artikelnummer: A30201727
- Scharnier rechte hoeken losse pen staal
- Dulimex DX
- Type H161-51512005
- 6110.025.5151
- 8714140142088
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scharnier rechte hoeken losse pen staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H161-51512005
-
6110.025.5151
-
8714140142088
-
Dit standaard DX scharnier is geschikt voor lichtere projecten als een tuindeur, een zolderraampje of lichte binnendeur die niet al te intensief gebruikt wordt
-
Door de rechte hoeken is dit scharnier snel en eenvoudig met hamer en beitel in te laten en daarmee ideaal voor een huis-tuin-en-keukenproject waarbij u geen beschikking heeft over een freesmachine
-
De losse pen van dit scharnier is voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de pen omhoog kruipt
-
Zo bent u met dit scharnier verzekerd van een degelijk basisscharnier voor uw klus
-
Bent u op zoek naar vergelijkbare scharnieren met meer draagvermogen?
-
Bekijk dan onze kogellagerscharnieren of kogelstiftpaumelles
-
Materiaal: staal
-
Finish: blank verzinkt
-
Pen uitvoering: losse staal verzinkte kartelpen
-
Afwerking hoek: rechte hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 3,5x20 (51x51), 4,0x20 (63x63 ), 4,0x40 (76x76), 4,5x40 (89x89) mm
-
Dulimex DX H161-51512005 scharnier rechte hoeken 51x51 mm losse verzinkte pen staal verzinkt 6110.025.5151 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier staal en meer Scharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6110.025.5151 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 61100255151 |
| EAN artikel | 8714140142088 |
| EAN verpakking | 8714140142064 |
| EAN ompak | 8714140142071 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000640 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnier - Scharnier staal |
| Productgroep | Scharnieren rechte hoeken losse pen staal |
| Productsoort | Scharnier rechte hoeken losse pen staal |
| Type | H161-51512005 |
| Alternatief type | H16151512005 |
| Minimum besteleenheid | 40 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinkt |
| Pen uitvoering | Losse staal verzinkte kartelpen |
| Afwerking hoek | Rechte hoeken |
| H | 51 mm |
| B | 51 mm |
| D | 1,7 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Draagkracht per 3 | 15 kg |
| Draagkracht per 4 | 20 kg |
| Aanbevolen schroefmaat | 3,5x20 (51x51), 4,0x20 (63x63), 4,0x40 (76x76), 4,5x40 (89x89) mm |