Dulimex DX H167-89892005 scharnier ronde hoeken 89x89 mm losse verzinkte pen staal verzinkt 6710.025.8989
Artikelnummer: A30201726
- Scharnier ronde hoeken losse pen staal
- Dulimex DX
- Type H167-89892005
- 6710.025.8989
- 8714140143221
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scharnier ronde hoeken losse pen staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H167-89892005
-
6710.025.8989
-
8714140143221
-
Dit standaard DX scharnier met ronde hoeken is geschikt voor gebruik in lichtere projecten als tuinhuisjes of voor lichte binnendeuren en ramen
-
Doordat het scharnier ronde hoeken heeft, dient u deze voor een optimale bevestiging machinaal in te frezen
-
De losse pen van dit blank verzinkte stalen scharnier is voorzien van een kartelrand
-
De kartelrand voorkomt dat de pen omhoog kruipt en het scharnier scheefzakt
-
Bent u op zoek naar scharnieren voor intensiever gebruik?
-
Bekijk dan onze kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
-
Materiaal: staal
-
Pen uitvoering: losse staal verzinkte kartelpen
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,0x40 (76x76), 4,5x40 (89x89) mm
-
Dulimex DX H167-89892005 scharnier ronde hoeken 89x89 mm losse verzinkte pen staal verzinkt 6710.025.8989 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier staal en meer Scharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6710.025.8989 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67100258989 |
| EAN artikel | 8714140143221 |
| EAN verpakking | 8714140143207 |
| EAN ompak | 8714140143214 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000654 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnier - Scharnier staal |
| Productgroep | Scharnieren ronde hoeken losse pen staal |
| Productsoort | Scharnier ronde hoeken losse pen staal |
| Type | H167-89892005 |
| Alternatief type | H16789892005 |
| Minimum besteleenheid | 8 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Blank verzinnkt |
| Pen uitvoering | Losse staal verzinkte kartelpen |
| Afwerking hoek | Ronde hoeken |
| H | 89 mm |
| B | 89 mm |
| D | 2,4 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Draagkracht per 3 | 45 kg |
| Draagkracht per 4 | 60 kg |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,0x40 (76x76), 4,5x40 (89x89) mm |
| Knoopuitvoering | - |
| Certificering | - |