Dulimex DX H163-76761001 vaasknopscharnier 76x76 mm losse vermessingde pen staal vermessingd 6310.011.7676
Artikelnummer: A30201724
- Vaasknopscharnier staal
- Dulimex DX
- Type H163-76761001
- 6310.011.7676
- 8714140035670
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Vaasknopscharnier staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H163-76761001
-
6310.011.7676
-
8714140035670
-
Dit DX vaaskopscharnier, ook wel vaasknop- of fasekopscharnier genoemd, heeft een klassieke uitstraling en wordt daarmee voornamelijk gebruikt voor oude meubels, kastdeuren, binnendeuren of in projecten waarbij een antieke of nostalgische uitstraling gewenst is
-
Dit antiek ogende scharnier van 76x76 mm is zowel verkrijgbaar met een vermessingde als bronzen afwerking
-
Door de rechte hoeken is hij snel en eenvoudig met hamer en beitel in te laten waardoor uw project ondanks zijn antieke status nog jaren meegaat
-
Materiaal: staal
-
Pen uitvoering: rechte hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,0x40 mm
-
Afwerking hoek: losse stalen pen met vaaskop
-
Dulimex DX H163-76761001 vaasknopscharnier 76x76 mm losse vermessingde pen staal vermessingd 6310.011.7676 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier staal en meer Scharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6310.011.7676 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 63100117676 |
| EAN artikel | 8714140035670 |
| EAN verpakking | 8714140035656 |
| EAN ompak | 8714140035663 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10034239 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnier - Scharnier staal |
| Productgroep | Vaaskopscharnieren staal |
| Productsoort | Vaasknopscharnier staal |
| Type | H163-76761001 |
| Alternatief type | H16376761001 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Pen uitvoering | Rechte hoeken |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,0x40 mm |
| Draagkracht per 3 | 30 kg |
| Draagkracht per 4 | 40 kg |
| Afwerking hoek | Losse stalen pen met vaaskop |
| Finish | Vermessingd |
| B | 76 mm |
| Diameter | 10 mm |
| H | 76 mm |
| D | 2,0 mm |