Dulimex DX H161-40352102 smalscharnier rechte hoeken 40x35 mm vaste messing pen massief messing 6120.012.4035
Artikelnummer: A30201713
- Smalscharnier massief messing
- Dulimex DX
- Type H161-40352102
- 6120.012.4035
- 8714140153541
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Smalscharnier massief messing
-
Merk Dulimex DX
-
Type H161-40352102
-
6120.012.4035
-
8714140153541
-
Met dit scharnier creeert u een mooi doorleefd detail op uw klassieke meubel
-
Massief messing heeft als voornaamste eigenschap dat het onderhevig is aan een verouderingsproces
-
Door oxidatie ontstaat het zogenoemde patina, wat een prachtig uniek effect geeft
-
Messing is bovendien roestwerend, waardoor dit scharnier ook buiten op bijvoorbeeld tuinmeubilair of in de pleziervaart toegepast kan worden
-
De rechte hoeken maken het mogelijk het scharnier zowel opliggend te bevestigen als met hamer en beitel in te laten
-
Door de verzonken schroefgaten en een vaste pen kan het geheel vervolgens netjes afgewerkt worden
-
Bent u op zoek naar een voordeliger alternatief met eveneens een klassieke uitstraling?
-
Bekijk dan ook onze vermessingde stalen smal- en vierkantscharnieren
-
Materiaal: massief messing
-
Pen uitvoering: vaste messing pen
-
Toepassing: voor lichte constructies
-
Dulimex DX H161-40352102 smalscharnier rechte hoeken 40x35 mm vaste messing pen massief messing 6120.012.4035 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier met losse pen en meer Scharnieren smal en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6120.012.4035 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 61200124035 |
| EAN artikel | 8714140153541 |
| EAN verpakking | 8714140153527 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000677 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren smal - Scharnier met losse pen |
| Productgroep | Smal- en vierkantscharnieren massief messing |
| Productsoort | Smalscharnier massief messing |
| Type | H161-40352102 |
| Alternatief type | H16140352102 |
| Minimum besteleenheid | 24 stuks |
| Afmeting HxB | 40x35 mm |
| Materiaal | Massief messing |
| Pen uitvoering | Vaste messing pen |
| Toepassing | Voor lichte constructies |
| B | 35 mm |
| Diameter | 4,3 mm |
| H | 40 mm |
| D | 1,6 mm |