Dulimex DX HPLM B09065PB meubel inboorpaumelle 9x65 mm vaaskop staal vermessingd 6004.090.6502
Artikelnummer: A30201677
- Meubel inboorpaumelle vaaskop
- Dulimex DX
- Type HPLM B09065PB
- 6004.090.6502
- 8714140155163
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Meubel inboorpaumelle vaaskop
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPLM B09065PB
-
6004.090.6502
-
8714140155163
-
Klassieke houten meubels?
-
Hang de deurtjes dan af met deze vaasknop inboorpaumelles
-
Deze paumelle past goed bij authentieke deurgrepen of knoppen
-
Het grote voordeel van een meubelpaumelle is dat het meubeldeurtje gemakkelijk in en uit zijn constructie getild kan worden, ideaal voor bijvoorbeeld onderhoudswerkzaamheden of een verhuizing
-
Montage is eenvoudig, omdat zowel boven- als onderkant los van elkaar in het hout te bevestigen zijn
-
Ook kunt u deze paumelle zowel links als rechts gebruiken
-
De paumelle is leverbaar met een afwerking van brons of messing
-
Beiden hebben een klassieke uitstraling
-
Bent u op zoek naar een paumelle voor meubels zonder klassieke uitstraling?
-
Bekijk dan de meubelpaumelles standaard of meubelpaumelles smal
-
Materiaal: staal
-
Knoopuitvoering: vaasknop
-
Toepassing: lichte houten constructies
-
Dulimex DX HPLM B09065PB meubel inboorpaumelle 9x65 mm vaaskop staal vermessingd 6004.090.6502 kopen?
-
Dulimex DX Inboorpaumelle en meer Inboorpaumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6004.090.6502 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60040906502 |
| EAN artikel | 8714140155163 |
| EAN verpakking | 8714140155149 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000701 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Inboorpaumelles - Inboorpaumelle |
| Productgroep | Meubelpaumelles vaaskop |
| Productsoort | Meubel inboorpaumelle vaaskop |
| Type | HPLM B09065PB |
| Alternatief type | HPLMB09065PB |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Knoopuitvoering | Vaasknop |
| Toepassing | Lichte houten constructies |
| B | 6 mm |
| C | 9 mm |
| H | 65 mm |
| A | 9 mm |
| E | 11 mm |
| F | 9 mm |
| I | 5 mm |
| D | 25 mm |
| G | 6 mm |
| Finish | Vermessingd |