Dulimex DX HPLM C13035BV meubel inboorpaumelle 13x35 mm smal type staal verzinkt 6005.130.3505
Artikelnummer: A30201683
- Meubel inboorpaumelle smal type
- Dulimex DX
- Type HPLM C13035BV
- 6005.130.3505
- 8714140155347
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Meubel inboorpaumelle smal type
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPLM C13035BV
-
6005.130.3505
-
8714140155347
-
Bent u op zoek naar een mini meubelpaumelle geschikt voor het afhangen van meubeldeurtjes?
-
Deze smalle inboorpaumelles zijn voor lichte houten projecten geschikt
-
Het grote voordeel van een paumelle is dat het meubeldeurtje gemakkelijk in en uit zijn constructie getild kan worden, ideaal voor bijvoorbeeld onderhoudswerkzaamheden of een verhuizing
-
Montage is eenvoudig, omdat zowel boven- als onderkant los van elkaar in het hout te bevestigen zijn
-
Ook kunt u deze paumelle zowel links als rechts gebruiken
-
Aan de onder -en bovenkant is deze paumelle recht afgewerkt voor een strakke uitstraling en u heeft de keuze uit een verzinkt, vernikkelde of vermessingde afwerking
-
Zowel zink, nikkel als messing, beschermen het staal
-
Nikkel heeft een glanzende uitstraling
-
Messing heeft daarentegen een klassiek uiterlijk
-
Bent u op zoek naar een paumelle met een algehele klassieke uitstraling?
-
Kies dan voor de vaasknop meubelpaumelle
-
Materiaal: staal
-
Knoopuitvoering: smal
-
Toepassing: lichte houten constructies
-
Dulimex DX HPLM C13035BV meubel inboorpaumelle 13x35 mm smal type staal verzinkt 6005.130.3505 kopen?
-
Dulimex DX Inboorpaumelle en meer Inboorpaumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6005.130.3505 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60051303505 |
| EAN artikel | 8714140155347 |
| EAN verpakking | 8714140155323 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035818 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Inboorpaumelles - Inboorpaumelle |
| Productgroep | Meubelpaumelles smal type |
| Productsoort | Meubel inboorpaumelle smal type |
| Type | HPLM C13035BV |
| Alternatief type | HPLMC13035BV |
| Minimum besteleenheid | 40 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Knoopuitvoering | Smal |
| Toepassing | Lichte houten constructies |
| B | 8 mm |
| C | 11 mm |
| H | 35 mm |
| A | 13 mm |
| E | 14 mm |
| F | 13 mm |
| I | 7 mm |
| D | 35 mm |
| G | 8 mm |
| Finish | Verzinkt |