Dulimex DX HPL14755043-0 inboorpaumelle diameter 14 mm zwarte nylon ring voor houten deuren en kozijnen staal vernikkeld 6001.475.5043
Artikelnummer: A30201667
- Inboorpaumelle 14 mm
- Dulimex DX
- Type HPL14755043-0
- 6001.475.5043
- 8714140132270
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Inboorpaumelle 14 mm
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPL14755043-0
-
6001.475.5043
-
8714140132270
-
Voor het afhangen van opdekdeuren in houten kozijnen gebruikt u deze inboorpaumelle
-
Door het model en de maatvoering is deze paumelle universeel toepasbaar op houten kozijnen en hangt u een opdekdeur eenvoudig af
-
Opdekdeuren worden binnenshuis toegepast, bijvoorbeeld als deur naar een slaapkamer, werkkamer, studeerkamer of meterkast
-
En of u nu een basic, industrieel of klassiek interieur heeft
-
Door de keuze uit maar liefst vijf verschillende finishes laat u de inboorpaumelle perfect aansluiten op uw interieurstijl
-
De nylon ring van deze inboorpaumelle garandeert een langdurig geruisloze werking en montage is eenvoudig
-
Bovendien is hij onderhoudsvrij!
-
De paumelle is zowel voor links- als rechtsdraaiende deuren geschikt
-
De onderste en bovenste helft kunnen los van elkaar bevestigd worden, alvorens de deur in zijn geheel af te hangen
-
Met een gangbare inbussleutel is de deur ten alle tijden na te stellen
-
Het grote voordeel van een paumelle is bovendien dat de deur na montage gemakkelijk in en uit het kozijn getild kan worden, ideaal voor bijvoorbeeld schilderwerkzaamheden
-
Wist u trouwens dat u niet alleen voor het hangwerk bij ons terecht kunt?
-
Met ons ruime assortiment binnendeurbeslag voorziet u uw gehele binnendeur van al het benodigde hang- en sluitwerk
-
Bekijk bijvoorbeeld eens ons aanbod binnendeursloten, schilden en rozetten of deurkrukken
-
Materiaal: staal
-
Soort kozijn: houten kozijnen
-
Toepassing: ten behoeve van opdek binnendeuren
-
Soort ring: zwart nylon
-
Draagkracht per stuk: 20 kilogram
-
Dulimex DX HPL14755043-0 inboorpaumelle diameter 14 mm zwarte nylon ring voor houten deuren en kozijnen staal vernikkeld 6001.475.5043 kopen?
-
Dulimex DX Inboorpaumelle voor opdekdeuren en meer Inboorpaumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6001.475.5043 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60014755043 |
| EAN artikel | 8714140132270 |
| EAN verpakking | 8714140132263 |
| EAN ompak | 8714140244256 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000775 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Inboorpaumelles - Inboorpaumelle voor opdekdeuren |
| Productgroep | Inboorpaumelles 14 mm |
| Productsoort | Inboorpaumelle 14 mm |
| Type | HPL14755043-0 |
| Alternatief type | HPL147550430 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Soort kozijn | Houten kozijnen |
| Toepassing | Ten behoeve van opdek binnendeuren |
| Soort ring | Zwart nylon |
| A | 75 mm |
| B | 14 mm |
| C | 50 mm |
| D | 43 mm |
| E | 20 mm |
| Finish | Vernikkeld |
| Draagkracht per stuk | 20 kg |