Ellen dorpelprofiel met borstel kunststof zelfklevend Comfort wit 100 cm 110601050
Artikelnummer: R51010361
- Dorpelprofiel kunststof zelfklevend met profielborstel Comfort wit 100 cm
- Ellen
- Comfort wit
- 110601050
- 8711286861804
Vanaf 6
€ 10,00 per stuk
2,50 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 13,13 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel kunststof zelfklevend met profielborstel Comfort wit 100 cm
-
Ellen
-
Type Comfort wit
-
110601050
-
8711286861804
-
Toepassing: voor de onderzijde bij deuren zonder stofdorpel en schuifdeuren
-
Ideaal waar de vloerbedekking of tegelvloer doorloopt van de ene naar de andere ruimte
-
Voorzien van zelfklevende laag en eindkapjes
-
Ellen dorpelprofiel met borstel kunststof zelfklevend Comfort wit 100 cm 110601050 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel kunststof en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 110601050 |
| EAN artikel | 8711286861804 |
| Intrastat CBS code | 39162000 |
| Artikel ID | N11203469 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel kunststof |
| Productgroep | Dorpelprofielen kunststof |
| Productsoort | Dorpelprofiel kunststof zelfklevend met profielborstel Comfort wit 100 cm |
| Type | Comfort wit |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Materiaal | PVC en PP brush seal |
| Kleur | Wit |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 15 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Zelfklevend |