Ellen dorpelprofiel met borstel kunststof Basic wit 100 cm 110101250
Artikelnummer: R51010356
- Dorpelprofiel kunststof Basic wit 100 cm
- Ellen
- Basic wit
- 110101250
- 8711286860906
Vanaf 6
€ 6,69 per stuk
1,67 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 8,78 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel kunststof Basic wit 100 cm
-
Ellen
-
Type Basic wit
-
110101250
-
8711286860906
-
Toepassing: voor de onderzijde van naar binnendraaiende deuren
-
Afdichting door middel van kunststof lip (TPE)
-
Maximale kier 20 mm
-
Montage met schroeven, 2,8 mm voorgeboord en verzonken
-
Ellen dorpelprofiel met borstel kunststof Basic wit 100 cm 110101250 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel kunststof en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 110101250 |
| EAN artikel | 8711286860906 |
| Intrastat CBS code | 39162000 |
| Artikel ID | N11203464 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel kunststof |
| Productgroep | Dorpelprofielen kunststof |
| Productsoort | Dorpelprofiel kunststof Basic wit 100 cm |
| Type | Basic wit |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 7 mm |
| Materiaal | PVC en TPE seal |
| Hoogte | 41 mm |
| Kleur | Wit |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 20 mm |
| Toepassing | Buitendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |