Ellen rondgaande dichting kunststof Silicon Profile 1201 SCF 25 meter 680104950
Artikelnummer: R51010345
- Rondgaande dichting kunststof Silicon Profile 1201 SCF 25 meter
- Ellen
- 1201SCF
- 680104950
- 8711286810604
Vanaf 1
€ 121,73 per stuk
40,58 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie kaderprofielen
Beschrijving
-
Rondgaande dichting kunststof Silicon Profile 1201 SCF 25 meter
-
Ellen
-
Type 1201SCF
-
680104950
-
8711286810604
-
Toepassing: rondgaande dichting voor naar binnen draaiende deuren en ramen
-
Materiaal: siliconen
-
Ellen rondgaande dichting kunststof Silicon Profile 1201 SCF 25 meter 680104950 kopen?
-
Ellen Kaderprofiel kunststof en meer Kaderprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 680104950 |
| EAN artikel | 8711286810604 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N11215396 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Afdichtingsprofielen - Kaderprofielen - Kaderprofiel kunststof |
| Productgroep | Rondgaande dichtingen siliconen |
| Productsoort | Rondgaande dichting kunststof Silicon Profile 1201 SCF 25 meter |
| Type | 1201SCF |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| Model | 1201 |
| Voor kophoogte | 12 mm |
| Lengte | 25 m |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Sliliconen |
| Verpakking | Haspel |
| Toepassing | Ramen en deuren |