Ellen Matic valdorpel geluidsdempend aluminium Optimal Seal 92,8 cm 203300124
Artikelnummer: R51010319
- Valdorpel Ellen Matic Optimal Seal 92,8 cm
- Ellen
- Ellen Matic Optimal Seal
- 203300124
- 8711286240609
Vanaf 10
€ 46,42 per stuk
19,89 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 62,99 per stuk
3,32 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie valdorpels
Beschrijving
-
Valdorpel Ellen Matic Optimal Seal 92,8 cm
-
Ellen
-
Type Ellen Matic Optimal Seal
-
203300124
-
8711286240609
-
Toepassing: voor binnen- en buitendeuren
-
Ideaal voor oneffen ondergronden
-
Montage in de deur
-
Geluiddempend
-
materiaal: aluminium + Silicone seal
-
Verpakkingseenheid: 10
-
Ellen Matic valdorpel geluidsdempend aluminium Optimal Seal 92,8 cm 203300124 kopen?
-
Ellen Valdorpel geluiddempend en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 203300124 |
| EAN artikel | 8711286240609 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10816805 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel geluiddempend |
| Productgroep | Valdorpels |
| Productsoort | Valdorpel Ellen Matic Optimal Seal 92,8 cm |
| Type | Ellen Matic Optimal Seal |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 928 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Aluminium en silicone seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Zak |
| Maximale kier | 28 mm |
| Toepassing | Binnendeuren en buitendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |