Ellen vingerbeschermingsprofiel Professioneel Finprotect koppelprofiel 805700250
Artikelnummer: R51010299
- Vingerbeschermingsprofiel Professioneel Finprotect koppelprofiel
- Ellen
- Finprotect koppelprofiel
- 805700250
- 8711286338689
Vanaf 1
€ 24,39 per stuk
5,17 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie Finprotect Plus
Beschrijving
-
Vingerbeschermingsprofiel Professioneel Finprotect koppelprofiel
-
Ellen
-
Type Finprotect koppelprofiel
-
805700250
-
8711286338689
-
Probleemoplosser voor deuren met een extreem grote openingshoek
-
Met dit profiel koppel je eenvoudig twee 90 of twee 120 profielen aan elkaar vast om een groter afdekbereik te creëren.
-
Ellen vingerbeschermingsprofiel Professioneel Finprotect koppelprofiel 805700250 kopen?
-
Ellen Vingerbeschermingsprofiel koppelprofiel en meer Zorgproducten junior en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 805700250 |
| EAN artikel | 8711286338689 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10564928 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Zorgbeslag - Zorgproducten junior - Vingerbeschermingsprofiel koppelprofiel |
| Productgroep | Vingerbeschermingsprofielen |
| Productsoort | Vingerbeschermingsprofiel Professioneel Finprotect koppelprofiel |
| Type | Finprotect koppelprofiel |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| Lengte | 2500 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Toepassing | Deuren |
| Eigenschappen | Vingerbescherming |
| Montage | Schroeven |