Ellen inbouwprofiel tochtband kunststof zelfklevend Weatherstrip Medium gemiddelde kier zwart 2x50 m 600304515.1
Artikelnummer: R51010225
- Inbouwprofiel tochtband kunststof zelfklevend Weatherstrip Medium gemiddelde kier zwart 2x50 m
- Ellen
- Weatherstrip Medium zwart
- 600304515.1
- 8711286354016
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie zelfklevend tochtband
Beschrijving
-
Inbouwprofiel tochtband kunststof zelfklevend Weatherstrip Medium gemiddelde kier zwart 2x50 m
-
Ellen
-
Type Weatherstrip Medium zwart
-
600304515.1
-
8711286354016
-
Toepassing: flexibel geschuimd tochtband voor alle typen deuren en ramen
-
Materiaal afdichting: EPDM
-
Kier minimaal-maximaal: 3-5 mm
-
Plaatsing in de ruimte tussen kozijn en raam of deur
-
Zelfklevend
-
Onderzijde is voorzien van sterk hechtende zelfklevende laag
-
Ellen inbouwprofiel tochtband kunststof zelfklevend Weatherstrip Medium gemiddelde kier zwart 2x50 m 600304515.1 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel inbouw zelfklevend kunststof en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 600304515.1 |
| EAN artikel | 8711286354016 |
| Intrastat CBS code | 40059100 |
| Artikel ID | N10095486 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel inbouw zelfklevend kunststof |
| Productgroep | Tochtband zelfklevend |
| Productsoort | Inbouwprofiel tochtband kunststof zelfklevend Weatherstrip Medium gemiddelde kier zwart 2x50 m |
| Type | Weatherstrip Medium zwart |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| Lengte | 100 m |
| Breedte | 8 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Materiaal | EPDM |
| Kleur | Zwart |
| Verpakking | Rol |
| Kier minimum-maximum | 3-5 mm |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Zelfklevend |