Ellen Matic valdorpel geluidsdempend aluminium Soundproof 112,8 cm 203400126
Artikelnummer: R51010198
- Valdorpel Ellen Matic Soundproof 112,8 cm
- Ellen
- Ellen Matic Soundproof
- 203400126
- 8711286233892
Vanaf 10
€ 440,70 per 10 stuks
18,89 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Video algemeen
Beschrijving
-
Valdorpel Ellen Matic Soundproof 112,8 cm
-
Ellen
-
Type Ellen Matic Soundproof
-
203400126
-
8711286233892
-
Toepassing: voor binnen- en buitendeuren
-
Montage in de deur
-
Geluiddempend (51 dB getest)
-
Rook- en vuurwerend (T30 en T60)
-
Freesmaat: 15-30 mm
-
Kier minimaal-maximaal: 3-20 mm
-
Maximale slag: 20 mm
-
Ellen Matic valdorpel geluidsdempend aluminium Soundproof 112,8 cm 203400126 kopen?
-
Ellen Valdorpel geluiddempend en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 203400126 |
| EAN artikel | 8711286233892 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10684037 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel geluiddempend |
| Productgroep | Valdorpels |
| Productsoort | Valdorpel Ellen Matic Soundproof 112,8 cm |
| Type | Ellen Matic Soundproof |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 1130 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Aluminium en silicone seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Zak |
| Maximale kier | 20 mm |
| Toepassing | Binnendeuren en buitendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend, rookwerend, geluidswerend en brandwerend |
| Montage | Schroeven |
Aanbevolen producten
-
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette RVS 100 cm 208000310
R51010314
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette RVS 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette RVS
- 208000310
- 8711286236220
Vanaf 5 € 48,65 per stuk 18,45 € off -27,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 65,43 per stuk 1,68 € off -2,5% Incl. 21,00% BTW -
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette zwart 100 cm 208000410
R51010315
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette zwart 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette zwart
- 208000410
- 8711286236237
Vanaf 5 € 243,27 per 5 stuks 18,45 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm 208000510
R51010397
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette zilver
- 208000510
- 8711286893706
Vanaf 6 € 38,93 per stuk 14,77 € off -27,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 52,35 per stuk 1,34 € off -2,5% Incl. 21,00% BTW