Ellen Matic valdorpel aluminium Omega 73 cm 200900132
Artikelnummer: R51010182
- Valdorpel Ellen Matic Omega 73 cm
- Ellen
- Ellen Matic Omega
- 200900132
- 8711286220427
Vanaf 10
€ 235,71 per 10 stuks
8,94 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Valdorpel Ellen Matic Omega 73 cm
-
Ellen
-
Type Ellen Matic Omega
-
200900132
-
8711286220427
-
Toepassing: binnendeuren en buitendeuren in beschutte omgeving
-
Montage in de deur
-
Afdichting door middel van siliconenprofiel
-
Freesmaat: 11-25 mm
-
Kier minimaal-maximaal: 4-10 mm
-
Maximale slag: 12 mm
-
Ellen Matic valdorpel aluminium Omega 73 cm 200900132 kopen?
-
Ellen Valdorpel aluminium en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 200900132 |
| EAN artikel | 8711286220427 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095694 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel aluminium |
| Productgroep | Valdorpels |
| Productsoort | Valdorpel Ellen Matic Omega 73 cm |
| Type | Ellen Matic Omega |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 730 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 26 mm |
| Materiaal | Aluminium en silicone seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Zak |
| Maximale kier | 10 mm |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |