Ellen Matic valdorpel aluminium 2K 103 cm 200400135
Artikelnummer: R51010143
- Valdorpel Ellen Matic 2K 103 cm
- Ellen
- Ellen Matic 2K
- 200400135
- 8711286219452
Vanaf 10
€ 223,94 per 10 stuks
7,46 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 7,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Valdorpel Ellen Matic 2K 103 cm
-
Ellen
-
Type Ellen Matic 2K
-
200400135
-
8711286219452
-
Toepassing: kunststof deuren voor montage in de deur
-
Freesmaat: Niet van toepassing
-
Kier minimaal-maximaal: afhankelijk van deurprofiel
-
Maximale slag: 10 mm
-
Minimale lengte 315 mm
-
Maximale lengte 1230 mm
-
Ellen Matic valdorpel aluminium 2K 103 cm 200400135 kopen?
-
Ellen Valdorpel aluminium en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 200400135 |
| EAN artikel | 8711286219452 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095666 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel aluminium |
| Productgroep | Valdorpels |
| Productsoort | Valdorpel Ellen Matic 2K 103 cm |
| Type | Ellen Matic 2K |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 1030 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Aluminium met siliconen afdichting |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Zak |
| Toepassing | Kunststof deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |