Ellen Matic valdorpel aluminium 2K 63 cm 200400131
Artikelnummer: R51010139
- Valdorpel Ellen Matic 2K 63 cm
- Ellen
- Ellen Matic 2K
- 200400131
- 8711286219414
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Valdorpel Ellen Matic 2K 63 cm
-
Ellen
-
Type Ellen Matic 2K
-
200400131
-
8711286219414
-
Toepassing: kunststof deuren voor montage in de deur
-
Freesmaat: Niet van toepassing
-
Kier minimaal-maximaal: afhankelijk van deurprofiel
-
Maximale slag: 10 mm
-
Toepassing: kunststof deuren voor montage in de deur
-
Freesmaat: Niet van toepassing
-
Kier minimaal-maximaal: afhankelijk van deurprofiel
-
Maximale slag: 10 mm
-
Minimale lengte 315 mm
-
Maximale lengte 1230 mm
-
Ellen Matic valdorpel aluminium 2K 63 cm 200400131 kopen?
-
Ellen Valdorpel aluminium en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 200400131 |
| EAN artikel | 8711286219414 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095663 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel aluminium |
| Productgroep | Valdorpels |
| Productsoort | Valdorpel Ellen Matic 2K 63 cm |
| Type | Ellen Matic 2K |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 630 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Aluminium met siliconen afdichting |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Zak |
| Toepassing | Kunststof deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |