Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-90-32 100 cm 41600010
Artikelnummer: R51010126
- Industrieel borstelprofiel IBS-90-32 100 cm
- Ellen
- IBS 90/32
- 41600010
- 8711286127412
Vanaf 10
€ 9,66 per stuk
2,80 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 12,77 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Industrieel borstelprofiel IBS-90-32 100 cm
-
Ellen
-
Type IBS 90/32
-
41600010
-
8711286127412
-
Toepassing: voor de onderzijde van deuren, schuif- en roldeuren
-
Afdichting door middel van borstel PP
-
Montage met schroeven, 2,8 mm voorgeboord
-
Geschikt voor garage- en industriedeuren
-
Profiel past in eurogroef
-
Maximale kier 32 mm
-
Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-90-32 100 cm 41600010 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 41600010 |
| EAN artikel | 8711286127412 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095577 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Industriële borstelprofielen |
| Productsoort | Industrieel borstelprofiel IBS-90-32 100 cm |
| Type | IBS 90/32 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 32 mm |
| Toepassing | Schuifdeuren en roldeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |