Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-80 250 cm 41400025
Artikelnummer: R51010122
- Industrieel borstelprofiel IBS-80 250 cm
- Ellen
- IBS 80
- 41400025
- 8711286126255
Vanaf 10
€ 332,94 per 10 stuks
12,63 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Industrieel borstelprofiel IBS-80 250 cm
-
Ellen
-
Type IBS 80
-
41400025
-
8711286126255
-
Toepassing: voor de onderzijde van deuren, schuif- en roldeuren
-
Afdichting door middel van borstel PP
-
Montage met schroeven, niet voorgeboord
-
Geschikt voor garage- en industriedeuren
-
Maximale kier 63 mm
-
Houderprofiel 40 mm, borstel 39 mm
-
Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-80 250 cm 41400025 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 41400025 |
| EAN artikel | 8711286126255 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095557 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Industriële borstelprofielen |
| Productsoort | Industrieel borstelprofiel IBS-80 250 cm |
| Type | IBS 80 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 2500 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 63 mm |
| Toepassing | Schuifdeuren en roldeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |