Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-31 250 cm 40300025
Artikelnummer: R51010107
- Industrieel borstelprofiel IBS-31 250 cm
- Ellen
- IBS 31
- 40300025
- 8711286122257
Vanaf 10
€ 200,76 per 10 stuks
6,69 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Industrieel borstelprofiel IBS-31 250 cm
-
Ellen
-
Type IBS 31
-
40300025
-
8711286122257
-
Toepassing: voor de onderzijde van deuren, schuif- en roldeuren
-
Afdichting door middel van borstel PP
-
Montage met schroeven, 2,8 mm voorgeboord
-
Geschikt voor garage- en industriedeuren
-
Maximale kier 17 mm
-
Houderprofiel 18 mm, borstel 12 mm
-
Ellen dorpel tochtprofiel met borstel aluminium IBS-31 250 cm 40300025 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel aluminium en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 40300025 |
| EAN artikel | 8711286122257 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095505 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel aluminium |
| Productgroep | Industriële borstelprofielen |
| Productsoort | Industrieel borstelprofiel IBS-31 250 cm |
| Type | IBS 31 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 2500 mm |
| Breedte | 31 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Materiaal | Aluminium en PP brush |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 17 mm |
| Toepassing | Schuifdeuren en roldeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |