Ellen renovatieprofiel siliconen 4385 25 m 918064925.1
Artikelnummer: R51010021
- Renovatieprofiel siliconen 4385 25 m
- Ellen
- Profiel 4385
- 918064925.1
- 8711286606276
Vanaf 1
€ 67,54 per stuk
19,61 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Renovatieprofiel siliconen 4385 25 m
-
Ellen
-
Type Profiel 4385
-
918064925.1
-
8711286606276
-
Toepassing: siliconenprofiel voor het vervangen van afdichtingen bij kunststof ramen en deuren
-
Ellen renovatieprofiel siliconen 4385 25 m 918064925.1 kopen?
-
Ellen Renovatieprofiel kunststof en meer Renovatieprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 918064925.1 |
| EAN artikel | 8711286606276 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N10684046 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Afdichtingsprofielen - Renovatieprofielen - Renovatieprofiel kunststof |
| Productgroep | Siliconen renovatie dichtingen |
| Productsoort | Renovatieprofiel siliconen 4385 25 m |
| Type | Profiel 4385 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| Model | 4189 |
| Lengte | 25 m |
| Breedte voet | 3.5 mm |
| Materiaal | Silicone |
| Kleur | Zwart |
| Verpakking | Doos |
| Toepassing | Kunststof deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |