Ellen rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 8250 ACB 670204200
Artikelnummer: R51010013
- Rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 8250 ACB
- Ellen
- 8250 ACB
- 670204200
- 8711286804061
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie kaderprofielen
Beschrijving
-
Rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 8250 ACB
-
Ellen
-
Type 8250 ACB
-
670204200
-
8711286804061
-
Toepassing: rondgaande dichting voor naar buiten draaiende deuren en ramen
-
Voorzien van beschermfolie
-
Toepassing: rondgaande dichting voor naar binnen draaiende deuren en ramen
-
Voorzien van beschermfolie
-
Toepassing: rondgaande dichting voor naar binnen draaiende deuren en ramen
-
Voorzien van harde rug en draadje in de kop
-
Hierdoor perfect in verstek te knippen met speciale kaderkniptang
-
Voorzien van beschermfolie
-
Ellen rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 8250 ACB 670204200 kopen?
-
Ellen Kaderprofiel kunststof en meer Kaderprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 670204200 |
| EAN artikel | 8711286804061 |
| Intrastat CBS code | 39259080 |
| Artikel ID | N10095759 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Afdichtingsprofielen - Kaderprofielen - Kaderprofiel kunststof |
| Productgroep | Rondgaande dichtingen |
| Productsoort | Rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 8250 ACB |
| Type | 8250 ACB |
| Minimum besteleenheid | 150 meter |
| Verpakkingseenheid | 150 meter |
| Model | 8250 |
| Voor kophoogte | 15 mm |
| Lengte | 150 m |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Materiaal | TPE |
| Kleur | Zwart |
| Eigenschappen | Laskader |
| Toepassing | Ramen en deuren |