Ellen rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 1201 SCF 680104901.1
Artikelnummer: R51010008
- Rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 1201 SCF
- Ellen
- 1201 SCF zwart
- 680104901.1
- 8711286805204
Vanaf 150
€ 508,17 per 150 meter
1,45 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie kaderprofielen
Beschrijving
-
Rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 1201 SCF
-
Ellen
-
Type 1201 SCF zwart
-
680104901.1
-
8711286805204
-
Toepassing: rondgaande dichting voor naar binnen draaiende deuren en ramen
-
Materiaal: siliconen
-
Ellen rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 1201 SCF 680104901.1 kopen?
-
Ellen Kaderprofiel kunststof en meer Kaderprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 680104901.1 |
| EAN artikel | 8711286805204 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N10095716 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Afdichtingsprofielen - Kaderprofielen - Kaderprofiel kunststof |
| Productgroep | Rondgaande dichtingen siliconen |
| Productsoort | Rondgaande dichting kunststof kaderprofiel 1201 SCF |
| Type | 1201 SCF zwart |
| Minimum besteleenheid | 150 meter |
| Verpakkingseenheid | 150 meter |
| Model | 1201 |
| Voor kophoogte | 12 mm |
| Lengte | 150 m |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Siliconen |
| Verpakking | Haspel |
| Toepassing | Ramen en deuren |
Aanbevolen producten
-
Ellen rondgaande dichting kunststof kaderkniptang 90 graden 654900929
R51010294
- Rondgaande dichting kunststof Kaderkniptang 90 graden
- Ellen
- ZA F 90
- 654900929
- 8711286807604
Vanaf 1 € 366,83 per stuk 139,14 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW