Mandelli1953 980R PC92 Plisse deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm PC92 rechtswijzend chroom TH50980CB0362
Artikelnummer: R21015973
- Deurkruk op schild chroom
- Mandelli1953
- Type 980R PC92
- TH50980CB0362
Vanaf 1
€ 79,90 per stuk
14,10 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild chroom
-
Merk Mandelli1953
-
Type 980R PC92
-
TH50980CB0362
-
Finish: Chroom
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 980R PC92 Plisse deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm PC92 rechtswijzend chroom TH50980CB0362 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild chroom 980R PC92 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50980CB0362 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50980CB0362 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild chroom |
| Type | 980R PC92 |
| Alternatief type | 980RPC92 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Chroom |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 92 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 12 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | Schild 260, deurkruk inclusief schild 143 mm |
| Modelnaam | Plisse |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |