Mandelli1953 1740R PC72 Kuki deurkruk gatdeel op langschild PC72 rechtswijzend chroom TH51740CB0342
Artikelnummer: R21015915
- Deurkruk op schild chroom
- Mandelli1953
- Type 1740R PC72
- TH51740CB0342
Vanaf 1
€ 136,25 per stuk
28,90 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild chroom
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1740R PC72
-
TH51740CB0342
-
Finish: Chroom
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1740R PC72 Kuki deurkruk gatdeel op langschild PC72 rechtswijzend chroom TH51740CB0342 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild chroom 1740R PC72 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51740CB0342 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51740CB0342 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild chroom |
| Type | 1740R PC72 |
| Alternatief type | 1740RPC72 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Chroom |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | Schild 282, deurkruk inclusief schild 151 mm |
| Modelnaam | Kuki |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |