Mandelli1953 1370L BB72 Jet deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm BB72 linkswijzend chroom TH51370CB0211
Artikelnummer: R21015878
- Deurkruk op schild chroom
- Mandelli1953
- Type 1370L BB72
- TH51370CB0211
Vanaf 1
€ 96,01 per stuk
16,94 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild chroom
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1370L BB72
-
TH51370CB0211
-
Finish: Chroom
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1370L BB72 Jet deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm BB72 linkswijzend chroom TH51370CB0211 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild chroom 1370L BB72 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51370CB0211 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51370CB0211 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild chroom |
| Type | 1370L BB72 |
| Alternatief type | 1370LBB72 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Chroom |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | BB 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 240, deurkruk inclusief schild 141 mm |
| Modelnaam | Jet |
| Links-rechtswijzend | Links |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |