Mandelli1953 1630L BB56 Astrid deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm BB56 linkswijzend chroom TH51630CB0201
Artikelnummer: R21015835
- Deurkruk op schild chroom
- Mandelli1953
- Type 1630L BB56
- TH51630CB0201
Vanaf 1
€ 106,36 per stuk
18,77 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild chroom
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1630L BB56
-
TH51630CB0201
-
Finish: Chroom
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1630L BB56 Astrid deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm BB56 linkswijzend chroom TH51630CB0201 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild chroom 1630L BB56 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51630CB0201 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51630CB0201 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild chroom |
| Type | 1630L BB56 |
| Alternatief type | 1630LBB56 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Chroom |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | BB 56 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 240, deurkruk inclusief schild 142 mm |
| Modelnaam | Astrid |
| Links-rechtswijzend | Links |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |