Mandelli1953 450L PC92 Ande deurkruk gatdeel op langschild 238x40 mm PC92 linkswijzend chroom TH50450CB0262
Artikelnummer: R21015826
- Deurkruk op schild chroom
- Mandelli1953
- Type 450L PC92
- TH50450CB0262
Vanaf 1
€ 70,53 per stuk
12,45 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild chroom
-
Merk Mandelli1953
-
Type 450L PC92
-
TH50450CB0262
-
Finish: Chroom
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Klassiek
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 450L PC92 Ande deurkruk gatdeel op langschild 238x40 mm PC92 linkswijzend chroom TH50450CB0262 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild chroom 450L PC92 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50450CB0262 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50450CB0262 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild chroom |
| Type | 450L PC92 |
| Alternatief type | 450LPC92 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Chroom |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 92 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 238, deurkruk inclusief schild 137 mm |
| Modelnaam | Ande |
| Links-rechtswijzend | Links |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Klassiek |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |