Mandelli1953 1340L blind Hartu deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm blind linkswijzend antiek chroom TH51340CC0200
Artikelnummer: R21015806
- Deurkruk op schild antiek chroom
- Mandelli1953
- Type 1340L
- TH51340CC0200
Vanaf 1
€ 94,31 per stuk
16,64 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild antiek chroom
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1340L
-
TH51340CC0200
-
Finish: Antiek chroom
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1340L blind Hartu deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm blind linkswijzend antiek chroom TH51340CC0200 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild antiek chroom 1340L en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51340CC0200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51340CC0200 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild antiek chroom |
| Type | 1340L |
| Alternatief type | 1340L |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Antiek chroom |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | Blind |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 12 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | 260 mm |
| Modelnaam | Hartu |
| Links-rechtswijzend | Links |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |