Mandelli1953 1340R PC72 Hartu deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm PC72 rechtswijzend messing gepolijst TH51340MA0342
Artikelnummer: R21015566
- Deurkruk op schild messing gepolijst
- Mandelli1953
- Type 1340R PC72
- TH51340MA0342
Vanaf 1
€ 91,38 per stuk
16,13 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild messing gepolijst
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1340R PC72
-
TH51340MA0342
-
Finish: Messing gepolijst
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1340R PC72 Hartu deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm PC72 rechtswijzend messing gepolijst TH51340MA0342 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild messing gepolijst 1340R PC72 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51340MA0342 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51340MA0342 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild messing gepolijst |
| Type | 1340R PC72 |
| Alternatief type | 1340RPC72 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Messing gepolijst |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 12 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | 260 mm |
| Modelnaam | Hartu |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |