Mandelli1953 720R BB56 Filo deurkruk gatdeel op langschild 238x40 mm BB56 rechtswijzend mat messing-messing gepolijst TH50720ME-MA0301
Artikelnummer: R21015507
- Deurkruk op schild mat messing
- Mandelli1953
- Type 720R
- TH50720ME-MA0301
Vanaf 1
€ 71,67 per stuk
12,65 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat messing
-
Merk Mandelli1953
-
Type 720R
-
TH50720ME-MA0301
-
Finish: Mat messing
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 720R BB56 Filo deurkruk gatdeel op langschild 238x40 mm BB56 rechtswijzend mat messing-messing gepolijst TH50720ME-MA0301 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat messing 720R en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50720ME-MA0301 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50720MEMA0301 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat messing |
| Type | 720R |
| Alternatief type | 720R |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Mat messing |
| Subfinish | Messing gepolijst |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | BB 56 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 238, deurkruk inclusief schild 144 mm |
| Modelnaam | Filo |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |