Mandelli1953 1510L PC92 Aurora deurkruk gatdeel op langschild 259x48 mm PC92 linkswijzend mat messing-messing gepolijst TH51510ME-MA0262
Artikelnummer: R21015491
- Deurkruk op schild mat messing
- Mandelli1953
- Type 1510L PC92
- TH51510ME-MA0262
Vanaf 1
€ 73,93 per stuk
13,05 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat messing
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1510L PC92
-
TH51510ME-MA0262
-
Finish: Mat messing
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1510L PC92 Aurora deurkruk gatdeel op langschild 259x48 mm PC92 linkswijzend mat messing-messing gepolijst TH51510ME-MA0262 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat messing 1510L PC92 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51510ME-MA0262 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51510MEMA0262 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat messing |
| Type | 1510L PC92 |
| Alternatief type | 1510LPC92 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Mat messing |
| Subfinish | Messing gepolijst |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 92 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 10 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | Schild 259, deurkruk inclusief schild 146 mm |
| Modelnaam | Aurora |
| Links-rechtswijzend | Links |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |