Mandelli1953 350R PC55 Zoom deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm PC55 rechtswijzend mat messing TH50350ME0332
Artikelnummer: R21015481
- Deurkruk op schild mat messing
- Mandelli1953
- Type 350R PC55
- TH50350ME0332
Vanaf 1
€ 70,39 per stuk
12,42 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat messing
-
Merk Mandelli1953
-
Type 350R PC55
-
TH50350ME0332
-
Finish: Mat messing
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 350R PC55 Zoom deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm PC55 rechtswijzend mat messing TH50350ME0332 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat messing 350R PC55 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50350ME0332 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50350ME0332 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat messing |
| Type | 350R PC55 |
| Alternatief type | 350RPC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Mat messing |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 240, deurkruk inclusief schild 141 mm |
| Modelnaam | Zoom |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |