Mandelli1953 1030 PC55 Link deurkruk op langschild 240x40 mm PC55 mat messing TH51030ME0132
Artikelnummer: R21014817
- Deurkruk op schild mat messing
- Mandelli1953
- Type 1030 PC55
- TH51030ME0132
Vanaf 1
€ 168,26 per paar
35,69 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat messing
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1030 PC55
-
TH51030ME0132
-
Finish: Mat messing
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1030 PC55 Link deurkruk op langschild 240x40 mm PC55 mat messing TH51030ME0132 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat messing 1030 PC55 en meer Deurgarnituren en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51030ME0132 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51030ME0132 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren - Kruk-kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat messing |
| Type | 1030 PC55 |
| Alternatief type | 1030PC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Mat messing |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 240, deurkruk inclusief schild 141 mm |
| Modelnaam | Link |
| Eenheid | Paar |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |