GPF Bouwbeslag RVS GPF1055.02L/R Haka Duo deurkruk gatdeel op vierkant rozet 50x50x8 mm links-rechtswijzend RVS gepolijst GPF105549-090200-02
Artikelnummer: R21013822
- Deurkruk op rozet RVS gepolijst
- GPF Bouwbeslag
- Type 1055.49/09-02L/R
- GPF105549-090200-02
- 8716075920113
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurkruk op rozet RVS gepolijst
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1055.49/09-02L/R
-
GPF105549-090200-02
-
8716075920113
-
RVS is de afkorting van roestvast staal (in de volksmond ook wel roestvrij staal genoemd)
-
Het is een sterk metaal met hoge kwaliteit
-
Deze deurkruk is gemaakt van gepolijst RVS, zodat het product prachtig glanst
-
Finish: RVS gepolijst
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Modern
-
Geschikt als meerpuntskruk: Niet van toepassing
-
GPF Bouwbeslag RVS GPF1055.02L/R Haka Duo deurkruk gatdeel op vierkant rozet 50x50x8 mm links-rechtswijzend RVS gepolijst GPF105549-090200-02 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Deurkruk op rozet RVS gepolijst 1055.49/09-02L/R en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF105549-090200-02 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF10554909020002 |
| EAN artikel | 8716075920113 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk rozet RVS |
| Productgroep | Deurkrukken op rozet |
| Productsoort | Deurkruk op rozet RVS gepolijst |
| Type | 1055.49/09-02L/R |
| Alternatief type | 1055490902LR |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | RVS gepolijst |
| Subfinish | RVS geborsteld |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 55 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Lengte | 125 mm |
| Modelnaam | Haka Duo |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Modern |
| Geschikt als meerpuntskruk | Niet van toepassing |
| Links-rechtswijzend | Beide |