Mandelli1953 990 PC85 River deurkruk op langschild 238x40 mm PC85 mat messing TH50990ME0152
Artikelnummer: R21013759
- Deurkruk op schild mat messing
- Mandelli1953
- Type 990 PC85
- TH50990ME0152
Vanaf 1
€ 115,04 per paar
24,40 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat messing
-
Merk Mandelli1953
-
Type 990 PC85
-
TH50990ME0152
-
Finish: Mat messing
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 990 PC85 River deurkruk op langschild 238x40 mm PC85 mat messing TH50990ME0152 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat messing 990 PC85 en meer Deurgarnituren en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50990ME0152 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50990ME0152 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren - Kruk-kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat messing |
| Type | 990 PC85 |
| Alternatief type | 990PC85 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Mat messing |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 85 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 11 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 238, deurkruk inclusief schild 141 mm |
| Modelnaam | River |
| Eenheid | Paar |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |