Mandelli1953 690L PC55 Rondo deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm PC55 linkswijzend mat messing TH50690ME0232
Artikelnummer: R21013631
- Deurkruk op schild mat messing
- Mandelli1953
- Type 690L PC55
- TH50690ME0232
Vanaf 1
€ 65,97 per stuk
11,64 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat messing
-
Merk Mandelli1953
-
Type 690L PC55
-
TH50690ME0232
-
Finish: Mat messing
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 690L PC55 Rondo deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm PC55 linkswijzend mat messing TH50690ME0232 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat messing 690L PC55 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50690ME0232 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50690ME0232 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat messing |
| Type | 690L PC55 |
| Alternatief type | 690LPC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Mat messing |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 12 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | 260 mm |
| Modelnaam | Rondo |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Links |