Mandelli1953 690R blind Rondo deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm blind rechtswijzend mat chroom TH50690CA0300
Artikelnummer: R21013585
- Deurkruk op schild mat chroom
- Mandelli1953
- Type 690R
- TH50690CA0300
Vanaf 1
€ 65,71 per stuk
11,60 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat chroom
-
Merk Mandelli1953
-
Type 690R
-
TH50690CA0300
-
Finish: Mat chroom
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 690R blind Rondo deurkruk gatdeel op langschild 260x47 mm blind rechtswijzend mat chroom TH50690CA0300 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat chroom 690R en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH50690CA0300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH50690CA0300 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verchroomd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat chroom |
| Type | 690R |
| Alternatief type | 690R |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Mat chroom |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | Blind |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 12 mm |
| Breedte | 47 mm |
| Lengte | 260 mm |
| Modelnaam | Rondo |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Rechts |