GPF Bouwbeslag RVS GPF1315.49 Pepe deurkruk RVS gepolijst GPF1315490100
Artikelnummer: R21013127
- Deurkruk RVS gepolijst
- GPF Bouwbeslag
- Type 1315.49
- GPF1315490100
- 8716075919438
Vanaf 1
€ 63,53 per paar
15,88 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurkruk RVS gepolijst
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1315.49
-
GPF1315490100
-
8716075919438
-
RVS is de afkorting van roestvast staal (in de volksmond ook wel roestvrij staal genoemd)
-
Het is een sterk metaal met hoge kwaliteit
-
Deze deurkruk is gemaakt van gepolijst RVS, zodat het product prachtig glanst
-
Finish: RVS gepolijst
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Modern
-
Geschikt als meerpuntskruk: Niet van toepassing
-
GPF Bouwbeslag RVS GPF1315.49 Pepe deurkruk RVS gepolijst GPF1315490100 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Deurkruk RVS gepolijst 1315.49 en meer Deurkrukken en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1315490100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1315490100 |
| EAN artikel | 8716075919438 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurkrukken - Deurkruk RVS |
| Productgroep | Deurkrukken |
| Productsoort | Deurkruk RVS gepolijst |
| Type | 1315.49 |
| Alternatief type | 131549 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | RVS gepolijst |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | RVS |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 58 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 140 mm |
| Modelnaam | Pepe |
| Eenheid | Paar |
| Lifestyle | Modern |
| Geschikt als meerpuntskruk | Niet van toepassing |