GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A3R PC55 langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm PC55 rechtsdraaiend Mocca blend GPF1170A30332
Artikelnummer: R21012598
- Schild Mocca blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1170.A3R PC55
- GPF1170A30332
- 8716075906261
Vanaf 1
€ 41,65 per stuk
7,35 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Mocca blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1170.A3R PC55
-
GPF1170A30332
-
8716075906261
-
Finish: Mocca blend
-
Kleur: Lichtbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A3R PC55 langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm PC55 rechtsdraaiend Mocca blend GPF1170A30332 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Mocca blend 1170.A3R PC55 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1170A30332 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1170A30332 |
| EAN artikel | 8716075906261 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Mocca blend |
| Type | 1170.A3R PC55 |
| Alternatief type | 1170A3RPC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Mocca blend |
| Kleur | Lichtbruin |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 8,5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Rechts |