GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A2R blind langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm blind rechtsdraaiend Bronze blend GPF1170A20300
Artikelnummer: R21012580
- Schild Bronze blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1170.A2R blind
- GPF1170A20300
- 8716075906087
Vanaf 1
€ 41,65 per stuk
7,35 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Bronze blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1170.A2R blind
-
GPF1170A20300
-
8716075906087
-
Finish: Bronze blend
-
Kleur: Roodbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1170.A2R blind langschild gatdeel afgerond 282x40x8,5 mm blind rechtsdraaiend Bronze blend GPF1170A20300 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Bronze blend 1170.A2R blind en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1170A20300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1170A20300 |
| EAN artikel | 8716075906087 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Bronze blend |
| Type | 1170.A2R blind |
| Alternatief type | 1170A2Rblind |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Bronze blend |
| Kleur | Roodbruin |
| Materiaal | RVS |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | Blind |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 8,5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 282 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Links-rechtswijzend | Rechts |